Aby ułatwić Państwu dostęp do informacji nt. Parku Mużakowskiego zmodyfikowaliśmy dotychczasową stronę internetową parku. Strona zyskała nową szatę graficzną, czytelną strukturę oraz dodatkowe funkcjonalności. Modernizacji dokonano w ramach projektu „Park Mużakowski – ochrona, rozwój i promocja europejskiego dziedzictwa kultury” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.


Nowa strona zapewnia szybki i łatwy dostęp do obszernej galerii zdjęć, mapy parku oraz plików audiowizualnych, z rozbudowanym paskiem narzędzi umożliwiającym podgląd miniatur, szybki wybór, powiększanie i pobieranie zdjęć.

Historię parku przedstawiono graficznie, w sposób przyjazny dla użytkownika, w trzech zakładkach, dzięki czemu w krótkim czasie, w przystępny sposób można zapoznać się z wizją twórcy parku Księcia Pücklera oraz najważniejszymi wydarzeniami w dziejach parku.

W zakładce Twoja wizyta zamieszczono informacje dotyczące zwiedzania parku, dostępnych form aktywności na jego terenie, jak również wykaz interesujących obiektów zlokalizowanych w pobliżu Parku Mużakowskiego.

Przewidziano również miejsce dla zaprezentowania postępu prac konserwatorskich w parku oraz innych projektów, w tym z zakresu edukacji i popularyzacji wiedzy o parku.

W dziale Aktualności będziemy na bieżąco informować Państwa o aktualnych wydarzeniach.
Strona dostępna jest w dwóch językach polskim i niemieckim, i zgodnie z aktualnymi standardami, jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do eksplorowania strony internetowej, ale przede wszystkim do odwiedzenia Parku Mużakowskiego podczas wakacyjnych podróży!

 

    

Udostępnij: